2017

TP 25

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Marcin Brych Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koniecpol Koniecpol
2. Anna Witkowska Klub Królika Stefana Katowice
3. Katarzyna Penar festina lente Otwock
4. Jarosław Penar festina lente Otwock
5. Marek Sołtysiak Warszawa
6. Bożena Kowalska Warszawa
7. Marcin Ignacyk Kraków
8. Marzena Filuciak Dobczyce
9. Łukasz Radomski Gdańsk
10. Agnieszka Cyniewska Kraków
11. Dorota Jach Kraśnik
12. Paweł Przybył Rzeszów
13. Monika Przybył Rzeszów
14. Jakub Adamus BBL Kraków Częstochowa
15. Igor Kazibudzki Wrocław
16. Magdalena Królikowska Modlniczka
17. Dominik Talaga Kokotów
18. Aneta Talaga Kokotów
19. Gabrysia Talaga Kokotów
20. Michał Szczepaniak Wady Fizyczne Wrocław
21. Katarzyna Jabłońska-Szczepaniak Wady Fizyczne Wrocław
22. Anna Ząbkiewicz Zabiegani Częstochowa Częstochowa
23. Grzegorz Ząbkiewicz Macrologic / Zabiegani Częstochowa
24. Marcin Weiss Kolanowice
25. Magdalena Weiss Kolanowice
26. Szymon Weiss Kolanowice
27. Piotr Weiss Kolanowice
28. Arkadiusz Wołosz Warszawa
29. Jacek Kowalczyk Piaseczno
30. Bianka Kowalczyk Piaseczno
31. Marek Kotulski survivaltech.pl Sobuczyna
32. Paulina Trzewikowska Łódź
33. Katarzyna Wilkołazka Kraków
34. Monika Kura Na 4 nogi i 8 łap Będzin
35. Alicja Wojtala Rajd Liczyrzepy Wrocław
36. Joanna Janik Kraków
37. Mariusz Janik Kraków
38. Jarosław Janusz Warszawa
39. Magdalena Stępień Polowanie na wiewiórkę Kraków
40. Iza Burzyńska Siepraw
41. Marek Burzyński Siepraw
42. Anna Balicka Leśny Konik Poraj Poraj
43. Mateusz Frydrych Sławków
44. Anna Szawdzin Wrocław
45. Robert Kawelczyk Zabiegani Częstochowa Częstochowa
46. Mateusz Wiktorowicz Górzanka Nawojowa Góra Krzeszowice
47. Tomasz Kos PSP Bytom Tychy
48. Dariusz Miśkiewicz Osowiec
49. Anita Sekuła Kraków
50. Jakub Bogusławski Skrajnica
51. Zbigniew Graczyk Częstochowa
52. Michał Bogusławski Skrajnica
53. Jakub Sadowski Na 4 nogi i 8 łap Będzin
54. Luiza Kozbuch Łódź
55. Wioleta Firaza Łódź
56. Anna Wardzińska Kraków
57. Kamil Lesisz UNTS Warszawa Warszawa
58. Miłosz Brych Technikum nr 8 Katowice Koniecpol
59. Tomasz Kania Niedojdy Wrocław
60. Ewa Orawiec-Sułek Sandomierz
61. Anna Magosa Sandomierz
62. Piotr Szetelnicki Wrocław
63. Marlena Kańtoch Wrocław
64. Bartłomiej Sułek Wrocław
65. Karolina Jopkiewicz Wrocław
66. Tomasz Domin Kraków
67. Anna Podraza UltraTarnów Tarnów
68. Andrzej Kuciński obozybiegowe.pl Warszawa
69. Maciej Witkowski Klub Królika Stefana Katowice
70. Malwina Pięciak Brzeg Dolny
71. Tomek Pięciak Brzeg Dolny
72. Andrzej Korba Kraków
73. Magdalena Soból Rajd Dolnego Sanu Gorzyce
74. Zuzanna Sękowska Damy w lesie Kraków
75. Maria Martowicz Damy w lesie Kraków
76. Joanna Wróblewska Festiwal Biegowy Warszawa
77. Zbigniew Brandys Kraków
78. Bożena Latała Kraków
79. Anna Budka Zabrze
80. Dominik Stępak Częstochowa
81. Anna Bargiel Warszawa
82. Hubert Cieśla UKS Załęczak Załęcze Małe
83. Grzegorz Sommer Rock'n'Run Pruszków
84. Dariusz Rybak Rock'n'Run Piastów
85. Łukasz Drewniak Ultra Team Kraków
86. Michał Wieczorek Zabłąkani Kraków
87. Marta Wieczorek Ciuk Zabłąkani Wojkowice
88. Karolina Socha-Duśko Kraków
89. Agata Piątek Wrocław
90. Ela Kozłowska-Senderek Warszawa
91. Łukasz Senderek Warszawa
92.

TP 50

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Agnieszka Makowska W pogoni za duchem Sosnowiec
2. Agnieszka Szczepińska Rącze Pomrowy Warszawa
3. Dariusz Glanas Skawina
4. Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze Warszawa
5. Monika Gumienna Warszawa
6. Maciek Ners Janusze Orienteeringu Warszawa
7. Gosia Bajak Kraków
8. Dariusz Czechowicz DŻRT Kraków
9. Małgorzata Świerczewska W pogoni za duchem Sosnowiec
10. Krzysztof Spychała Poznań
11. Michał Gabała W pogoni za duchem Będzin
12. Mateusz Mioduszewski UKA Warszawa
13. Paweł Jach BMI+ Kraśnik
14. Marceli Jach BMI+ Kraśnik
15. Arkadiusz Cieślak Opole
16. Anna Sejbuk Zjebas Siedlce
17. Dariusz Schmidt Kołobrzeg
18. Jacek Litewka Drużyna Gabrysi Wielka Wieś
19. Sławomir Toporowski MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
20. Daniel Stanowski Elton&Borys Częstochowa
21. Mateusz Bogaczyk Elton&Borys Częstochowa
22. Iwona Jurkowska Jeruzal
23. Zbigniew Rajtar Kraków
24. Mariusz Maryniak Kraków
25. Justyna Pastwińska Łódź
26. Magdalena Trzeciecka Łódź
27. Marek Wągrodzki Na Skuśkę Górzno
28. Dominika Lis Na Skuśkę Garwolin
29. Tomasz Wasilewski Na Skuśkę Garwolin
30. Krzysztof Makowczyński Warszawa
31. Olaf Kacprzycki Olo solo Warszawa
32. Katarzyna Sochacka Rokietnica
33. Bartłomiej Karabin Polowanie na wiewiórkę Dobra
34. Marek Makola Warszawa
35. Natalia Dobrowolska Łódź
36. Izabela Osyszko Kobyle
37. Mateusz Ambroziak Płochocin
38. Barbara Początek-Wójcik KiZK Gliwice
39. Bogusława Szanda Bocianie gniazdo Czyżeminek
40. Rafał Niedźwiedziński Łódź
41. Rysiek Pręcikowski Wieliczka
42. Andrzej Witkowski Morenka Team Gdańsk
43. Ania Patura Łódź Running Team Łódź
44. Tomasz Szeląg MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
45. Paweł Jankowiak Olędry rogaining 8h Paproć
46. Jacek Wąsik cbfs Lublin
47. Katarzyna Karpa SNAG / Smashing pĄpkins Warszawa
48. Marcin Trzeciakiewicz Smashing pĄpkins Warszawa
49. Tomasz Firaza Łódź
50. Anna Męcina Końskie
51. Bernard Waszczyk Melestra Warszawa
52. Jacek Firaza Łódź
53. Szymon Litwa O!Błędny Mysłowice
54. Zbigniew Parucki Bydgoszcz
55. Michał Adamik Ostrowy nad Okszą
56. Tadeusz Podraza UltraTarnów Tarnów
57. Grzegorz Korpula Piekoszów
58. Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu Stalowa Wola
59. Ewa Skubida Rajd Dolnego Sanu Stalowa Wola
60. Marcin Bębenek Jaworzno
61. Andrzej Rokoszewski Legionowo
62. Andrzej Osyszko Kobyle
63. Jerzy Sokulski Kraków
64. Tomasz Łyczko Bolinoga Częstochowa
65. Mariusz Kuskowski Bolinoga Gdańsk
66. Paweł Szpak Motyla Noga Kielce
67. Wojciech Zając Długouchy Warszawa
68. Waldemar Bartkowski NoName Praszka Szyszków
69. Michał Glinka NoName Praszka Praszka
70.

TP 100

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Przemysław Szurgot Zgierz
2. Paweł Zajkowski Białystok
3. Marcin Głuszcz Zgierz
4. Janusz Majer Topolów
5. Michał Skowron Zgierz
6. Dominik Zacharko Pabianice
7. Józef Suski AGB Torfy Łódź
8. Jakub Tkaczuk UKA Warszawa Dresden
9. Paweł Leśkiewicz Częstochowa
10. Jędrzej Kluziński UKA Warszawa
11.

TR 50

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Anna Madej madej&madej Katowice
2. Daria Madej madej&madej Katowice
3. Sergiusz Madej madej&madej Katowice
4. Jacek Śmietański Recykling Przede Wszystkim Skawina
5. Mikołaj Śmietański Recykling Przede Wszystkim Skawina
6. Grzegorz Matura Wojkowice
7. Andrzej Żelasko Mielec
8. Arkadiusz Laskowski Wojkowice
9. Anna Rychlik OrientAkcja Łódź
10. Marek Stoch Kraków
11. Marzena Stoch Kraków
12. Kasia Wąsowicz Kraków
13. Damian Bachniak www.erowery.pl Częstochowa Częstochowa
14. Maciej Pułkownik Częstochowa
15. Michał Koziorowski Ostatnie Takie Trio Warszawa
16. Katarzyna Zufla Warszawa
17. Marcin Szeląg Rowerowy Wieluń Wieluń
18. Michał Mokosa Siemano Bike Team Julianów
19. Jarosław Tężycki Siemano Bike Team Józefosław
20. Maciej Złotnicki Kielce
21. Jarek Grzybek Epsilon Bike Team Kleszczów
22. Tomasz Puchalski Kraków
23. Piotr Duśko Formacja Śląsk Kraków
24. Bartłomiej Janusz Ruda Śląska
25. Stanisław Kruczek Wawel-Compass Kraków
26. Marcin Adamczyk Rowerowy Wieluń Wieluń
27. Norbert Haliżak Arbet Team Wieluń
28. Olga Nawrocka Motorola Bike Team Kraków
29.

TR 130

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Tadeusz Kochman Koziczki Kanie
2. Michał Rychlik OrientAkcja Łódź
3. Wojciech Pasiecznik Förhudsförträngning Katowice
4. Artur Moroń CF Południe Chorzów
5. Marcin Mińkowski Warszawa
6. Agata Motyl-Adamczyk Zdezorientowani MTBO Team Kraków
7. Bartosz Adamczyk Zdezorientowani MTBO Team Kraków
8. Ewa Adamczyk Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki
9. Jarek Adamczyk Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki
10. Dawid Kleszczyński Siekierczyn
11. Łukasz Mirowski Wrocław
12. Jarosław Wieczorek Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia Wrocław
13. Krzysztof Dudek KW Kraków Kraków
14. Wojciech Kapustka Arsbona Żory
15. Michał Nabiałek KS Scout Częstochowa
16. Piotr Banaszkiewicz KTR Bike Orient Kraków
17. Krzysztof Szawdzin Wrocław
18. Karol Szumski Białogard
19. Radosław Walentowski LosMaruderos Skierniewice
20. Andrzej Smejda Warszawa
21. Radek Konecki BikeSport Siewierz
22. Wojciech Małodobry Miechów
23. Tomasz Sójka RKS Fiedorek Lubin
24. Marcin Miśkiewicz KB Galeria Warszawa Kozienice
25. Piotr Banach słabiaki 2 Lublin
26. Basia Czarny Szkoła Fechtunku Aramis Kraków
27. Grzegorz Czarny Szkoła Fechtunku Aramis Kraków
28. Marzka Janerka Dziabnięci Chorzów
29. Sławomir Skrynicki słabiaki 2 Lublin
30. Magdalena Gruziel Team 360 Warszawa
31. Paweł Słomka KTR Bikeorient Pilchowice
32. Marcin Witkowski Sony MTB Team Warszawa
33. Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza
34. Grzegorz Liszka Trezado BikeTires.pl Tychy
35. Krzysztof Goławski Kuźnia Triathlonu Siewierz
36. Aleksandra Zimny Kraków
37.

______________________________________________________________________

2016

TP 50

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Agnieszka Szczepińska Rącze Pomrowy Warszawa
2. Maciek Kowalczyk UKA Warszawa Mińsk Mazowiecki
3. Tomasz Domin NightRunners+ Kraków
4. Bartek Kurowski UKA, Tango Siedlce
5. Dominik Kowalewski Szakale Bałut Łódź Łódź
6. Ryszard Pręcikowski Wieliczka
7. Anna Sejbuk Zjebas Siedlce
8. Dariusz Czechowicz Dzikie Życie Run Team Kraków
9. Tomasz Kowalski KTG Trawers Bydgoszcz
10. Marcin Ignacyk Kraków
11. Bernard Waszczyk Melestra Warszawa
12. Ewa Figaj Warszawa
13. Michał Strzelecki Warszawa
14. Grzegorz Strzelecki Warszawa
15. Mateusz Mioduszewski UKA Warszawa
16. Maciek Ners Kingrunner.com Warszawa
17. Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy Warszawa
18. Sylwia Kalinowska Warszawa
19. Janusz Majer Topolów
20. Mateusz Kostrzewski Myszków
21. Ewa Skubida Rajd Dolnego Sanu Stalowa Wola
22. Marek Lewandowski Zasuwacz.pl Bydgoszcz
23. Maciej Piasecki Samowolka Poznań
24. Joanna Patyk Chorzów
25. Bernard Zakościelny Janów Lubelski
26. Ewelina Świderska-Zakościelna Janów Lubelski
27. Olaf Kacprzycki Warszawa
28. Piotr Banach Słabiaki 2 Lublin
29. Jacek Dańda Przeginiaki Przeginia Duchowna
30. Karolina Dańda Przeginiaki Przeginia Duchowna
31. Maciej Gąsiorowski MMS Opole Opole
32. Szymon Litwa Mysłowice
33. Marcin Weiss MMS Kolanowice
34. Szymon Weiss MMS Kolanowice
35. Paweł Dańda Wieliczka
36. Jarosław Kaczmarski W Pogoni za Duchem Tomaszów Mazowiecki
37. Piotr Marks Borzęcin Duży
38. Aleksandra Marks Borzęcin Duży
39. Anna Podraza UltraTarnów Tarnów
40. Tadeusz Podraza UltraTarnów Tarnów
41. Robert Kamela Warszawa
42. Bartłomiej Wower CSC Adventure Academy Chorzów
43. Katarzyna Karpa Dziewczynynastart.pl / Smashing pĄpkins Warszawa
44. Marcin Trzeciakiewicz Dziewczynynastart.pl / Smashing pĄpkins Warszawa
45. Piotr Pilarski Częstochowa
46. Tomasz Pilarski Częstochowa
47. Piotr Borzęcki Myszków
48. Marek Sikora Dąbrowa Górnicza
49. Marcin Kański Markanyou Bydgoszcz
50. Marek Zaremba Kamikadze Łęka Mroczeńska
51. Karol Szumski Białogard
52. Sławomir Skrynicki Słabiaki2 Lublin
53. Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu Stalowa Wola
54. Krzysztof Cieślak Cieślak Team :) Częstochowa
55. Tomasz Czosnowski OTK Gliwice
56. Jakub Bogusławski Skrajnica
57. Karol Cwalina OK!Sport Warszawa
58. Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze Warszawa
59. Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze Zielonka
60. Wojciech Zając Długouchy Warszawa
61. Łukasz Bluza Katowice
62. Przemysław Szurgot Zgierz
63. Katarzyna Sochacka Rokietnica
64. Mateusz Kaźmierczak Eventyr Team Mikołów
65. Dominik Zacharko ESS Łódź Pabianice
66. Marcin Głuszcz ESS Zgierz
67. Daniel Stanowski Częstochowa
68. Paweł Szpak Motyla Noga Kielce

TP 25

LP. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ
1. Dariusz Miśkiewicz Osowiec
2. Małgorzata Świerczewska W Pogoni Za Duchem Sosnowiec
3. Agnieszka Makowska W Pogoni Za Duchem Sosnowiec
4. Marcin Mińkowski Warszawa
5. Sylwia Kisiel Częstochowa
6. Ewelina Szafrańska Częstochowa
7. Grzegorz Sommer Rock'n'Run Pruszków
8. Zuzanna Sommer Rock'n'Run Pruszków
9. Dariusz Rybak Rock'n'Run Piastów
10. Krzysztof Dudek KW Kraków Kraków
11. Arkadiusz Cieślak Opole
12. Krzysztof Mazur PTTK Oddział Ziemi Tarnowskiej Tarnów
13. Krzysztof Kossak Zagubieni W Akcji Lwówek Śląski
14. Wioletta Fałowska VY Gajków
15. Piotr Kozieradzki Ogarnij Się! Warszawa
16. Franek Kozieradzki Ogarnij Się! Warszawa
17. Kuba Kozieradzki Ogarnij Się! Warszawa
18. Mateusz Czpak Zawada
19. Katarzyna Jabłońska-Szczepaniak Wady Fizyczne Wrocław
20. Michał Szczepaniak Wady Fizyczne Wrocław
21. Kamila Lachera W Pogoni Za Duchem Katowice
22. Aleksandra Wróblewska Team Oli Wróblewskiej Częstochowa
23. Tomasz Wróblewski Team Oli Wróblewskiej Częstochowa
24. Alicja Wojtala KS Artemis Wrocław
25. Andrzej Kołodziej Obozybiegowe.pl Warszawa
26. Marzena Śmiłowska Obozybiegowe.pl Warszawa
27. Łukasz Knaś F-team Piekary Śląskie
28. Witold Szturma Oława
29. Michał Adamik Ostrowy nad Okszą
30. Maciej Kołodziej Będzin
31. Joanna Owczarz Włóczymordy Poznań
32. Maciej Adamski Obozybiegowe.pl Warszawa
33. Grzegorz Gniadek Brzesko
34. Zbigniew Graczyk Częstochowa
35. Marta Trojecka KU AZS WAT Warszawa Piastów
36. Adam Matczak Częstochowa
37. Piotr Jungowski Częstochowa
38. Olga Grabowska Stryki-Byki Adventure Team Otwock
39. Ewa Lewandowska Rosy
40. Paweł Motel AKS Polonia Warszawa Warszawa
41. Mariusz Dobrzeniecki Opole
42. Petro Bentsar Oława
43. Iwona Jurkowska Jeruzal
44. Olga Hałub Tak naprawdę to wolę jednak końki Wrocław
45. Maciej Kozłowski Roadbike.pl Warszawa
46. Małgorzata Kozłowska Roadbike.pl Warszawa
47. Grzegorz Ząbkiewicz Macrologic / Zabiegani Częstochowa
48. Anna Ząbkiewicz Zabiegani Częstochowa Częstochowa
49. Sławomir Toporowski MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
50. Bianka Kowalczyk Nowa Wola
51. Jacek Kowalczyk Nowa Wola
52. Adrian Kowalczyk Nowa Wola
53. Marcin Kargol Smashing pĄpkins / NBR Team Otwock
54. Marek Porębski Niepołomice Biegają Targowisko
55. Radek Koziorowski Zabiegani Częstochowa Częstochowa
56. Tadeusz Kochman Warszawa
57. Zbigniew Rajtar Rontil-Compass Kraków
58. Tadeusz Rybak Zabiegani Częstochowa Częstochowa
59. Tomasz Łyczko Bolinoga Częstochowa
60. Grzegorz Korpula Piekoszów
61. Paweł Dąbrowski Kraków
62. Jacek Majkowski Kraków
63. Łukasz Turczanik Grodysławice
64. Michał Wierzbicki KW Kraków Kraków
65. Marcin Marszałek OK! Sport Pruszków
66. Paweł Choiński Smashing pĄpkins Warszawa
67. Arletta Brzezińska Rącze Pomrowy Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>